× Cennik skupu Skup nowych tonerów Wyślij na nasz koszt Karta odpadów Cele charytatywne O nas Kontakt Cennik PDF Strona główna
biuro@adaso.pl
pn - pt 8:30 - 16:30
×
adaso.pl
× Cennik skupu Skup nowych tonerów Wyślij na nasz koszt Karta odpadów Cele charytatywne O nas Kontakt Cennik PDF Strona główna
biuro@adaso.pl
pn - pt 8:30 - 16:30

WYSTAWIAMY KARTĘ ODPADÓW

Posiadamy zezwolenie na gospodarowanie odpadami typu: zużyte tonery, kartridże, bębny, wkłady do drukarek atramentowych i laserowych, faksów itp. Odbierając lub skupując odpady, zapewniamy kompleksową obsługę i pomoc w formalnościach związanych z ewidencją oraz wystawieniem karty przekazania odpadu.

UTYLIZACJA TONERÓW

Oprócz skupowanych przez nas pustych kaset, istnieje cała gama kartridżów laserowych i atramentowych, na które nie ma rynkowego zapotrzebowania. Dotyczy to przede wszystkim rzadszych marek lub przestarzałych technologicznie modeli, uszkodzonych tonerów oraz innych bezużytecznych materiałów eksploatacyjnych. Odpady tego typu nadają się już tylko do utylizacji. W takim przypadku koszt usługi ponosi klient. Warunki i koszt odbioru odpadów do utylizacji są uzgadniane indywidualnie.

Prowadzona przez nas zbiórka pustych tonerów jest zgodna z Ustawą o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 (Dz. U. z 2013 r. poz. 21 z poźn. zm. i rozporz. – szczegóły w naszym zezwoleniu). Zbierając kartridże przyczyniamy się do zwiększenia odzysku zużytych tonerów, jako surowca wtórnego i tym samym do ograniczenia ilości odpadów komunalnych.

Poniżej udostępniamy kopię naszego zezwolenia na gospodarowanie odpadami.

ADRES FIRMY

ADASO
ul. Witebska 4, 03-507 Warszawa

Poniedziałek - Piątek | 8:30 - 16:30

tel. +48 22 6786559 | tel. 22 6784182

DOJAZD DO NAS Z

Informacje