× Cennik skupu Skup nowych tonerów Wyślij na nasz koszt Karta odpadów Cele charytatywne Polityka prywatności RODO O nas Kontakt Cennik PDF Strona główna
biuro@adaso.pl
pn - pt 8:30 - 16:30
×
adaso.pl
× Cennik skupu Skup nowych tonerów Wyślij na nasz koszt Karta odpadów Cele charytatywne Polityka prywatności RODO O nas Kontakt Cennik PDF Strona główna
biuro@adaso.pl
pn - pt 8:30 - 16:30

WYSYŁKA TONERÓW NASZYM KURIEREM

Tonery i tusze przyjmujemy w punkcie skupu w Warszawie przy ul. Marywilskiej 34. Poza Warszawą tonery odbieramy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub własnym transportem. Za odebrane tonery płacimy gotówką lub przelewem

Aby wysłać tonery na nasz koszt, wartość tonerów w wysyłanej paczce musi przekraczać 50 zł. Wysyłka naszym kurierem jest możliwa tylko na terenie Polski.

W przypadku przesyłek z zagranicy, prosimy o wcześniejszy kontakt.

Zamów kuriera:
Zamów samodzielnie kuriera UPS pod nr tel. +48 22 5340000, powołując się na nr klienta E2970X
Masa pojedynczej paczki nie może przekraczać 30 kg

Dane do przesyłki:

adres: ADASO, ul. Marywilska 34, 03-228 Warszawa
koszt: ODBIORCA
typ przesyłki: STANDARD - (proszę nie wybierać innego typu usługi niż STANDARD, gdyż generuje to dodatkowy koszt)

Dołącz do paczki wypełniony formularz osobowy:
adres email, nr telefonu, dane do przelewu (właściciel konta, nr konta), zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Jeśli życzysz sobie kartę odpadów lub chcesz za przysłane tonery wystawić fakturę, prosimy o dołączenie następujących informacji:
a) nazwa firmy
b) pełny adres
c) NIP
d) REGON

Dobrze zabezpiecz przesyłkę, by uniknąć uszkodzeń w transporcie, np. użyj oryginalnych air-bagów, folii bąbelkowej lub przekładek.Prosimy nie wysyłać pustych tonerów pojedynczo pakowanych osobno w kartonach oryginalnych, gdyż zajmują wtedy zbyt dużo miejsca i generują większy koszt przesyłki.

Wysyłki paletami
Przy większej ilości paczek warto rozważyć wysyłkę tonerów na palecie. W takiej sytuacji prosimy o wcześniejszy kontakt. Przewóz PALET może być zamówiony tylko z siedziby naszej firmy.

Szybka płatność
Zapłata za otrzymane tonery następuje w terminie niezwłocznie (najczęściej 1 dzień po weryfikacji tonerów) i maksymalnie do 10 dni roboczych od daty otrzymania przez nas przesyłki.Zapłata za zakupione tonery dokonana jest w sposób dogodny dla klienta, zaproponowany na formularzu skupu lub w załączonej do paczki informacji. W przypadku firm i instytucji po otrzymaniu przesyłki i sprawdzeniu stanu technicznego otrzymanych tonerów, przesyłamy zestawienie, na podstawie którego odsprzedający wystawia fakturę lub notę obciążeniową.

WARUNKI SKUPU

Skupujemy tylko oryginalne tonery i bębny, nigdy wcześniej nie regenerowane. W przypadku zużytych atramentów, skupujemy także atramenty regenerowane uwzględnione w cenniku.

Kartridże do skupu muszą być w dobrym stanie technicznym, tj. nie nosić śladów uszkodzeń mechanicznych (pęknięć, wgnieceń, wywierconych otworów, uszkodzeń taśmy i dysz drukujących w głowicach atramentowych, itp.)

Za tonery i bębny nie uwzględnione w naszym cenniku skupu doliczamy opłatę za utylizację 2 zł/kg. Prosimy nie wysyłać tonerów zamiennych, regenerowanych, bezwartościowych i uszkodzonych bez wcześniejszego uzgodnienia.

ADRES FIRMY

ADASO
ul. Marywilska 34, 03-228 Warszawa

Poniedziałek - Piątek | 8:30 - 16:30

tel. +48 22 6786559 | tel. 22 6784182

DOJAZD DO NAS Z

Informacje