adaso.pl
menu
×
adaso.pl
× Cennik skupu Skup nowych tonerów Jak wysłać tonery? Warunki skupu Utylizacja tonerów Cele charytatywne O nas Kontakt Cennik skupu PDF Formularz osobowy
mail_outline
biuro@adaso.pl
schedule
pn - pt 7:30 - 15:30
home
Strona główna
×
polski
PL
Polski
angielski
EN
English
rosyjski
RU
Русский

OPIS TRANSAKCJI SKUPU TONERÓW


 1. DOSTARCZENIE KARTRIDŻY.
  Tonery i tusze przyjmujemy w punkcie skupu w Warszawie, pod adresem:
  ADASO, ul. Marywilska 34, 03-228 Warszawa.
  Kartridże można dostarczyć za pośrednictwem firmy kurierskiej lub osobiście własnym środkiem transportu.

  W przypadku dużej ilości przekazywanych nam kartridży, możliwa jest nasza pomoc w organizacji transportu towarów do naszej firmy.

 2. DOKUMENTY.
  Klient dołącza do przesyłki wypełniony formularz osobowy (pobierz):
  Formularz powinien zawierać dane klienta: adres email, nr telefonu, dane do przelewu (właściciel konta, nr konta), zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz informację czy za przysłane kartridże będzie wystawiona faktura, czy transakcja jest prywatna.

 3. KARTA ODPADÓW - BDO.
  Jeśli klient planuje wystawić kartę odpadów, może to zrobić tylko w systemie BDO przed rozpoczęciem tranportu kartridży. Aby karta była wystawiona prawidłowo, klient wskazuje siebie jako PRZEKAZUJĄCEGO i TRANSPORTUJĄCEGO, a firmę ADASO jako PRZEJMUJĄCEGO odpad. Należy też podać masę przekazywanych kartridży. W sytuacji gdy klient nie posiada precyzyjnej wagi, należy podać masę orientacyjną. Po zważeniu kartridży przez ADASO, karta zostanie zwrócona do klienta celem poprawienia masy odpadów.

 4. JAK SPRAWDZAMY KARTRIDŻE?
  Klient powinien dobrze zabezpieczyć przesyłkę. By uniknąć uszkodzeń w transporcie, warto użyć oryginalnych airbagów, folii bąbelkowej lub przekładek. Prosimy nie wysyłać pustych tonerów pakowanych osobno w oryginalnych kartonach, gdyż zajmują wtedy zbyt dużo miejsca i wydłużają czas sprawdzania. Klient nie powinien też oklejać kartridży taśmą klejącą, która bezpowrotnie uszkadza dysze drukujące, a usuwanie jej wielokrotnie wydłuza czas weryfikacji przysłanych tonerów.

  SKUPUJEMY tylko oryginalne tonery laserowe i atramentowe. Skupujemy także uwzględnione w cenniku atramenty regenerowane. NIE SKUPUJEMY w ogóle tonerów regenerowanych i zamienników.

  Skupowane kartridże nie mogą nosić śladów uszkodzeń mechanicznych (pęknięć, wgnieceń, wywierconych otworów, uszkodzeń taśmy i dysz drukujących w głowicach atramentowych). Za uszkodzone kartridże NIE PŁACIMY.

 5. SZYBKA PŁATNOŚĆ.
  Za odebrane tonery płacimy gotówką lub przelewem na życzenie klienta. Zapłata następuje niezwłocznie (najczęściej 1 dzień po weryfikacji tonerów) i maksymalnie do 14 dni roboczych od daty otrzymania przez nas przesyłki. W przypadku firm i instytucji, po weryfikacji kartridży, przesyłamy zestawienie, na podstawie którego odsprzedający wystawia fakturę.

 6. UTYLIZACJA TONERÓW.
  Tonery uszkodzone, regenerowane, bezwartościowe i zamienniki podlegają opłacie utylizacyjnej 10 zł/kg + 8% VAT

  Prosimy nie wysyłać bezwartościowego sprzętu bez wcześniejszego uzgodnienia.

ADRES FIRMY

ADASO
ul. Marywilska 34, 03-228 Warszawa

Poniedziałek - Piątek | 8:00 - 16:00

tel. +48 22 6786559 | tel. 22 6784182

DOJAZD DO NAS Z

INFORMACJE